shkiv.com.ua

Подрібнювачі гілок для заготівлі твердого палива

Збільшіть швидкість переробки деревини у 12-25 разів за допомогою подрібнювачів гілок Шків

Розстрочка
від Альфа-Банк 0%

Збільшіть швидкість перебробки деревини до 12 м3 на годину

Переробляйте навіть дрібні гілки в паливо або тріску для мульчування

Знизьте витрати на транспортування деревини за рахунок більш компактного (в 3-4 рази) завантаження

Що відрізняє наше обладнання

Бункери підвищеної безпеки,   для запобігання нещасних випадків

Подрібнення гілок до 160мм в діаметрі

Ми даємо гарантію 36 місяців на всі обладнання, тому що впевнені в його якості

Поліуретанове фарбувальне покриття має протиударні властивості та стійкість до витирання

Ножі виготовлені з високоякісної ресорної сталі, що дозоляє досягти оптимального балансу ріжучої властивості та довготривалості

Робочі шестерні подрібнювача посаджені на шліци, що гарантує міцність та надійність ріжучого блоку

Відгуки наших клієнтів

Відео

Найчастіше нашим обладнанням користуються

Є питання?

Залиште Ваш номер і наші консультанти підберуть Вам обладнання під Ваші завдання та бюджет

Сучасне обладнання створено для того, щоб приносити користь і сприяти економії. У цьому сенсі гілкоруб не є винятком. Ця установка дозволить раціонально використовувати відходи, перетворюючи їх в:

  • паливо;
  • природне добриво;
  • декоративні прикраси для дому.

Якісні подрібнювачі володіють всіма технічними характеристиками для того, щоб обробляти великі обсяги відходів, дробити гілки на дрібні фракції. Завдяки впровадженню інноваційних технологій процес переробки виявляється на практиці швидким і продуктивним.

Саме тому наявність подрібнювач для дерева, гілок на фермах або виробництвах – це величезна перевага, адже з його допомогою можна зменшити витрати на утилізацію відходів деревини, їх транспортування або їх тривале зберігання.

Установки – різні за потужністю пристрої, які мають різну продуктивність. Але всі вони довговічні, термін їх експлуатації максимальний.

З огляду на всі ці особливості, має сенс перед покупкою дізнатися більше про технічні характеристики, різноманітність товарів, ціни і інші аспекти.

Вибір і придбання гілкоруба тепер набагато комфортніший процес

Якщо ви зацікавлені купити дробарку для дерева з мінімальною або максимальною продуктивністю, то покупка буде вдалою у будь-якому випадку Співпрацюючи з нами, ви отримаєте максимум інформації про те:

  • яка модель подрібнювача або гілкоруба підійде більше;
  • який тип приводу потрібен саме вам;
  • які аспекти повинні бути визначальними при виборі товару в конкретному випадку.

Достатня різноманітність моделей, що відрізняються типом приводу, потужністю, ціною дозволить обрати той гілкоруб, який задовольнить вас своєю роботою.

Вам достатньо просто зайти на сайт і оцінити переваги кожної з пропозицій. Ми ж в свою чергу нагадуємо, що гілкоруб від компанії “Шків” – це високоякісна установка, яка виготовляється з міцних і надійних деталей. Термін гарантії у всіх моделей не менше 3 років.

Обраний вами подрібнювач гілок окупиться за короткий період часу і прослужить довго, без поломок, не перериваючи робочий процес.

Чому інтеренет-магазин “Шків” найкраще рішення?

Тепер залишилося головне питання: у кого купити гілкоруб, який виправдає всі побажання? Як і при придбанні будь-яких інших пристроїв або агрегатів, потрібно вибрати надійного продавця і виробника в одній особі.

Наш інтернет-магазин "Шків" пропонує вам великий вибір установок з бензиновими і електродвигунами, подрібнювачі деревини, щепорізи, шнекові преси. Тому для різних цілей можна підібрати потрібну установку. Для всіх наших пропозицій передбачена доставка, транспортування покупки зручним для вас перевізником.

Сьогодні Україна знаходиться в списку тих країн, які з нашою допомогою стали активно використовувати інноваційне обладнання. З 2012 року ми створюємо агрегати, які приносять максимальну користь приватним господарствам, невеликим і великим підприємствам.

 

Спасибо за заявку!
Наш эксперт свяжется с Вами в
ближайшее время.

Дякуємо за заявку!
Наш експерт зв'яжеться з Вами в найближчим часом.

Залиште Ваш номер і ми передзвонимо найближчим часом

Залиште відгук про наше
обладнання

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей замовлення