Енергонезалежність з подрібнювачами гілок ТОВ ШКІВ – основа Вашого добробуту

Постійне зростання цін на енергоносії в останні роки, а також нові підходи до збирання і утилізації твердої рослинної маси створили ринковий попит на подрібнювачі гілок, гілкоруби, або як їх люблять називати в народі – подрібнювачі гілок.
На сьогоднішній день на ринку представлена ​​продукція близько двох десятків виробників різного рівня якості і ціни. Компанія ШКІВ є провідним виробником подрібнювачів гілок в Україні. Великий досвід роботи з 2012 року, ефективні інженерні рішення, а також наявність власної виробничої бази дозволив нам досягти максимальної продуктивності наших агрегатів, близькою до заявленим параметрам в поєднанні з надійністю і довговічністю вузлів і устаткування, що суттєво відрізняє їх від продукції інших виробників.

Використовуючи подрібнювач гілок споживачі можуть заготовляти дрова для опалення або сушильних камер самостійно, переробляючи поросль деревної рослинності і хмизу на своїх земельних ділянках і підконтрольних їм територіях, а також відходи деревообробних виробництв. Cировина, яка заготовлюється, переробляється на рівномірні шматки 10-12см завдовжки в сітки або мішки, а також з конвеєрним вивантаженням в причіп, і придатне для спалювання в різних типах твердопаливних котлів і печах. Гілки для опалення краще заготовлювати сирими в весняно-літній період з подальшим зберіганням під навісом або в вентильованих приміщеннях. Для котлів з шнековою подачею підійде тільки тріска, розміром не більше ніж 5см, яку заготовлюють за допомогою щепорізу. Таким чином споживач здатний забезпечити себе дровами на сезон, незалежно від лісозаготівельних господарств, які піднімають ціни на дрова слідом за черговим подорожченням газу та електроенергії, а це в свою чергу дозволяє значно заощадити кошти і спрямувати фінанси на вирішення інших завдань і проблем, і також розчистити ділянки та території від твердої рослинної маси та утилізують їх з мінімальною шкодою для навколишнього середовища.
Переробка гілок для опалення є такою ж актуальною і прогресивною технологією як і використання інших видів біопалива, що дозволяє значно знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу та зменшити залежність від споживання вугілля і газу, тому вибираючи подрібнювач гілок сьогодні – Ви інвестуєте в своє майбутнє.

Вас може зацікавити

Є питання?

Залиште Ваш номер і наші консультанти підберуть Вам обладнання під Ваші завдання та бюджет

Спасибо за заявку!
Наш эксперт свяжется с Вами в
ближайшее время.

Дякуємо за заявку!
Наш експерт зв'яжеться з Вами в найближчим часом.

Залиште Ваш номер і ми передзвонимо найближчим часом

Залиште відгук про наше
обладнання

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей замовлення