Як правильно обрати подрібнювач гілок?

Подрібнювачі гілок призначені для переробки деревини для опалення та інших цілей.

Гілкоруби покликані вирішувати завдання по заготівлі дров на опалювальний сезон, а щепоріз може виробляти щепу різного призначення, поряд з опаленням тріска може використовуватися також як садової мульчі, для компостів, копчення і т.д.

Подрібнювачі гілок проводиться під різні типи приводу (вал відбору потужності трактора, електродвигун 380В, бензиновий двигун, дизельний двигун, мотоблок).

Основні споживачі нашої продукції це:

  • фермерські господарства
  • коммунальні підприємства
  • деревообробні підприємства
  • приватні господарства

Для правильного підбору подрібнювача гілок споживач повинен чітко розуміти для яких цілей буде використовуватися перероблена деревина, а також обсяги заготовленої сировини. Ще одним важливим критерієм вибору агрегату є тип приводу, який буде найбільш вигідним для клієнта.

Власники тракторів і мотоблоків можуть значно заощадити на вартості подрібнювача використовуючи приводную силу наявної у них сільгосптехніки.

Споживачам, які мали 3-х фазним підключенням електромережі буде вигідно використовувати подрібнювачі з електродвигунами, так як електроенергія дешевша дизеля і бензину.

Мобільність і автономність подрібнювача гілок , а також відсутність інших типів приводу не залишає іншого вибору, як використовувати дробарку з бензиновим або дизельним двигуном.

Подрібнювачі гілок ідеально підходять для переробки гілок, обрізків, обапола, дощок, відходів деревної переробки для спалювання в печах, твердопаливних котлах, сушильних камерах, і т.д. Для невеликих приватних господарств як правило досить продуктивності подрібнювачів гілок з ріжучим блоком до 80 або 100мм.

Для комунальних, фермерських господарств, а також для комерційної заготовки актуальними будуть подрібнювачі гілок до 120-130мм, переробку великих обсягів значно полегшує наявність конвеєрної стрічки, яка дозволяє вивантаження прямо в причіп.

Щепорізи переробляють відходи деревини на тріску з фракцією 5-50мм, яка використовується для спалювання в котлах зі шнекової подачею. Також тріска може використовуватися фермерськими та садовими господарствами для мульчування і інших господарських потреб. Останнім часом користується попитом декоративна тріска для ландшафтних дизайнів.

Вас може зацікавити

Є питання?

Залиште Ваш номер і наші консультанти підберуть Вам обладнання під Ваші завдання та бюджет

Спасибо за заявку!
Наш эксперт свяжется с Вами в
ближайшее время.

Дякуємо за заявку!
Наш експерт зв'яжеться з Вами в найближчим часом.

Залиште Ваш номер і ми передзвонимо найближчим часом

Залиште відгук про наше
обладнання

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей замовлення