Як зроблений блок подрібнювача гілок «ШКІВ»?

Подрібнювач гілок «ШКІВ» виготовлені на високотехнологічному обладнанні з використанням якісних матеріалів.

Блок подрібнювача гілок є основним робочим механізмом подрібнювача гілок, виготовляється під різні типи приводу і складається з таких елементів:

  • привідний вал
  • ріжучі вали
  • шестерні
  • підшипники
  • ножі
  • зварний корпус

Вали

Приводний вал подрібнювача гілок пускає в хід ріжучий модуль від вала відбору потужності трактора (Ø35 на 6 шліців або Ø38 на 8 шліців) або через двухручейний шків (Ø410 / Ø450) профіль «В» від інших типів приводу. Шліцева частина валу проходить термообробку.

Ріжучі вали подрібнювача гілок – квадратні, виготовлені зі сталі 40Х. Основною перевагою квадратного валу є те, що встановлені на ньому ножі врізаються в деревину під більш правильним кутом, близьким до перпендикулярному, ніж на круглих валах, де ніж спершу захоплює деревину тильною стороною.

Також квадратна форма вала дозволяє встановлювати – як 4 так і 2 ножі на вал, щоб зменшити навантаження на привід для рубки товстих гілок або отримувати більш довгі шматки на виході.

Шестерні

У виробництві модулів подрібнювача гілок ШКІВ використовуються якісні підшипники KINEX (Словаччина) закритого типу (210,209,208). Підшипники запресовуються в точно розточені посадочні місця в бічних стінках модуля. Із зовнішнього боку підшипники додатково захищені плашками, а з внутрішньої – додатковими шайбами, що запобігає їх від витирання деревиною.

Ножі

Ножі подрібнювача гілок виготовлені зі сталі 65Г товщиною 10 / 12мм. Ріжуча частина ножа гартується в ТВЧ і має подвійний кут заточки. Ніж кріпиться до валу трьома болтами твердість 10,9. Ножі виставляються максимально щільно один одному без зазорів, що дозволяє однаково ефективно перерубивать гілки і з найменшим діаметром. Для використання дробарки з 2 ножами на валу замість знятих ножів встановлюються наполегливі пластини.

Корпус блоку подрібнювача гілок проводиться суцільнозварний з листової сталі 20мм товщиною з поліуретановим покриттям італійського виробництва.

Рівень якості заданий нашою компанією і більш ніж 4-х річний досвід дозволяє нам давати гарантію на блок подрібнювача гілок 36 місяців.

Детальний фото і відео подрібнювача гілок:

Вас може зацікавити

Є питання?

Залиште Ваш номер і наші консультанти підберуть Вам обладнання під Ваші завдання та бюджет

Спасибо за заявку!
Наш эксперт свяжется с Вами в
ближайшее время.

Дякуємо за заявку!
Наш експерт зв'яжеться з Вами в найближчим часом.

Залиште Ваш номер і ми передзвонимо найближчим часом

Залиште відгук про наше
обладнання

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей замовлення