0
Гарантії

Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

Вся продукція перед відправкою проходить ретельну перевірку

Термін гарантії на товар: від 12 міс. до 36 міс. з дня продажу

Гарантія не поширюється на дефекти виробу, отримані в результаті:

  • Механічних пошкоджень
  • Некваліфікованої установки (монтажу)
  • Ремонту сторонніми особами, які не мають потрібної кваліфікації для проведення таких робіт
  • Використання обладнання не за його функціональним призначенням
  • Природного зносу витратних матеріалів
  • Навмисних деструктивних дій
  • Недбалості
  • Внесення змін у конструкцію виробу
  • Аварії чи стихійного лиха

Обмін і повернення товару

Обмін і повернення товару належної якості Відповідно до ст. 9 Закону споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) затверджується Кабінетом Міністрів України.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару. Таким чином, обміняти непродовольчий товар належної якості на інший, аналогічний, можна якщо: з моменту покупки пройшло не більше 14 днів; товар не використовувався; збережені товарний вигляд товару, його споживчі властивості, всі пломби, ярлики і т. д.; зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом з товаром; товар не входить до переліку товарів, що не підлягають обміну. Повернути товар належної якості і забрати гроші можна, якщо дотримані всі перераховані вище умови та аналогічного товару, необхідного покупцеві, немає в продажу.

При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше семи днів.

Є питання ?

Залиште Ваш номер і наші консультанти підберуть Вам обладнання під Ваші потреби та бюджет